Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech!

Zdrowotne w Niemczech!

Serdecznie witamy na stronie Zdrowotne w Niemczech, poświęconej ubezpieczeniom w Niemczech a w szczególności ubezpieczeniom zdrowotnym dla Polaków w Niemczech. Fakty i mity o obowiązku ubezpieczeniowym w Niemczech, systemie ubezpieczeń społecznych w Niemczech i tanich ubezpieczeniach zdrowotnych dla Polaków w Niemczech.

Tanie ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech bez nadpłacania zaległych składek: ubezpieczenie na Gewerbe, ubezpieczenie zdrowotne (Krankenversicherung), ubezpieczenie samochodu (Kfz-Versicherung), ubezpieczenie oc (Haftpflichtversicherung), ubezpieczenie wypadkowe (Unfallversicherung), ubezpieczenie na życie (Lebensversicherung), ubezpieczenie mieszkania (Hausratversicherung), ubezpieczenie rentowe (Rentenversicherung), Kindergeld (rodzinne na dzieci również w Polsce), Gewerbe bez meldunku w Niemczech, oferty pracy w Niemczech.

Reklamy
Kategorie: Tagi:

2 Comments

  1. Witam mój partner ma 61 lat pracuje w Dortmundzie jako płytkarz ma założoną firmę od maja 2014r. – 1 osobową w Niemczech jest tam również zameldowany obecnie ma prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Polsce. ile kosztowało by go w Niemczech Ustawowe lub prywatne . Praca zapowiada się na dłuższy okres . Czy może mnie również ubezpieczyć jako swoją partnerkę mam 53 lata jestem na rencie . Zamierzamy razem tam być na okres jego pracy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s